Edward Piekarski - rekomendacja Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii

Edward Piekarski

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii od kilku lat utrzymuje stały kontakt z firmą Pana Sebastiana Dajnowca, zlecając wykonanie usług informatycznych.

Dotyczyły one migracji stron www.iztech.pl i www.zielonakuznia.iztech.pl oraz utworzenia nowej strony www.klasterzielonakuznia.iztech.pl Wszystkie prace zawsze były wykonywane z najwyższą starannością, w stałym kontakcie z Izbą, z chęcią niesienia pomocy informatycznej w przypadku wprowadzania zmian lub przeszkolenia administratorów strony nawet po zakończeniu realizacji umowy.

Każdy kontakt z Panem Sebastianem Dajnowcem był nie tylko konkretny, skutecznie kończący się pomocą i rozwiązaniem problemu, ale przede wszystkim kontaktem sprawiającym radość obcowania z pasjonatem Joomla!, świetnym webmasterem i dobrym Człowiekiem. Dotychczasowe, kilkuletnie doświadczenia, pozwalające na ugruntowanie opinii o Firmie Sebastian Dajnowiec Media Web Design są gwarancją podstawy dobrej współpracy i w przyszłości.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z tą firmą. Będą z niej zadowoleni nie tylko właściciele i administratorzy wykonanych przez Sebastiana Dajnowca portali, ale przede wszystkim korzystających z nich użytkownicy internetu.

Edward Piekarski, Centrum Promocji Przedsiębiorczości
Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii
www.iztech.pl

Współpracujemy - nasi partnerzy

Bądźmy w kontakcie!

Bądźmy w kontakcie!

Zeskanuj kod QR

sebastian dajowiec qrcodePobierz wizytówkę na telefon

Sebastian Dajnowiec Media Web Design