Ewa Suchoń-Larwa

Jak opisać coś, co trudno jest ująć w słowach? Wystarczy spojrzeć na stronę, ja zachwycam się nią za każdym razem, kiedy na nią spojrzę. Jak opisać wdzięczność za otrzymanie takiego dzieła? Ilekroć zastanawiam się jak to jest możliwe by mając zaledwie garść informacji a po drugiej stronie słuchawki mnie – osobę, która tak naprawdę do końca nie wie czego chce, ba, nawet wybór koloru tła zdaje się być dla niej wyzwaniem życia, tylekroć myślę o Panu Sebastianie… z ogromną wdzięcznością, że ogarnął moją nieogarniętą wizję strony.

Mało tego, po tej krótkiej rozmowie telefonicznej (ze względu na odległość – dzieli nas cała Polska) już po kilku dniach otrzymałam podgląd propozycji strony i… taka już pozostała – doskonała. Otrzymałam też komplet dokładnych instrukcji jak wprowadzać i edytować treści i stałam się fanką tego CMS-a.

Joomla jest najlepszym wyborem. Pan Sebastian jest najlepszym fachowcem, który „od ręki” załatwia wszystkie zadania związane z administrowaniem stroną, jej aktualizacjami i zabezpieczeniami. Póki co moja strona firmowa jest jedyną w pełni ogarniętą stroną mojego życia. Żeby tak wszystko w życiu chciało być tak bezproblemowe. Z przyjemnością podglądam czasem kolejne, najnowsze realizacje Pana Sebastiana – talent, pasja, ciągły rozwój i doskonałe wyczucie smaku. I ta serdeczność… POLECAM!!!

Ewa Suchoń-Larwa
NowaKobieta.pl