Zakład Ceramiki Budowlanej Zbigniew Zbierski

parapety ceramiczne

Zakład Ceramiki Budowlanej Zbigniew Zbierski pragnie wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z Panem Sebastianem Dajnowiec.

Pan Sebastian wprowadzał u nas zmiany z zakresu informatyki min. aktualizację CMS Joomla oraz wykonanie nowego szablonu z uwzględnieniem naszych oczekiwań. Współpraca ta okazała się czystą przyjemnością. Z pełnym zadowoleniem rekomendujemy firmę Pana Sebastiana Media Web Design jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za duży profesjonalizm, otwartość, elastyczność, fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem. Stały kontakt mailowy oraz telefoniczny to bez wątpienia duży atut przy tej współpracy.

Polecamy

Zakład Ceramiki Budowlanej Zbigniew Zbierski
www.parapetyceramiczne.pl

Marek Pogorzelec - rekomendacja firmy Sofiba.pl

sofibapl

Unowocześnienie strony oraz przystosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych wymagało aktualizacji do najnowszej wersji joomla i sklepu internetowego VirtueMart.

Chociaż sam przygotowałem kiedyś stronę, ze względu na skomplikowanie oraz ewentualne problemy postanowiłem zlecić zadanie specjaliście. Pan Sebastian Dajnowiec podjął się migracji strony wraz danymi oraz z modułem sklepu internetowego. Współpraca przebiegała wzorowo, na pochwałę zasługują: pełne zaangażowanie w realizację powierzonego zadania oraz niezawodny kontakt telefoniczny i e-mail. Polecam fachowca, który chętnie pomoże, satysfakcja gwarantowana.

Marek Pogorzelec, Sofiba.pl
www.sofiba.pl

Edward Piekarski - rekomendacja Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii

Edward Piekarski

Polska Izba Gospodarcza Zaawansowanych Technologii od kilku lat utrzymuje stały kontakt z firmą Pana Sebastiana Dajnowca, zlecając wykonanie usług informatycznych.

Dotyczyły one migracji stron www.iztech.pl i www.zielonakuznia.iztech.pl oraz utworzenia nowej strony www.klasterzielonakuznia.iztech.pl Wszystkie prace zawsze były wykonywane z najwyższą starannością, w stałym kontakcie z Izbą, z chęcią niesienia pomocy informatycznej w przypadku wprowadzania zmian lub przeszkolenia administratorów strony nawet po zakończeniu realizacji umowy.

Każdy kontakt z Panem Sebastianem Dajnowcem był nie tylko konkretny, skutecznie kończący się pomocą i rozwiązaniem problemu, ale przede wszystkim kontaktem sprawiającym radość obcowania z pasjonatem Joomla!, świetnym webmasterem i dobrym Człowiekiem. Dotychczasowe, kilkuletnie doświadczenia, pozwalające na ugruntowanie opinii o Firmie Sebastian Dajnowiec Media Web Design są gwarancją podstawy dobrej współpracy i w przyszłości.

Z pełną odpowiedzialnością polecam współpracę z tą firmą. Będą z niej zadowoleni nie tylko właściciele i administratorzy wykonanych przez Sebastiana Dajnowca portali, ale przede wszystkim korzystających z nich użytkownicy internetu.

Edward Piekarski, Centrum Promocji Przedsiębiorczości
Polskiej Izby Gospodarczej Zaawansowanych Technologii
www.iztech.pl

Marianna Rybka - Rekomendacja Firmy prawniczej: Pośnik & Partnerzy

Marianna Rybka

Jesteśmy bardzo zadowolonymi klientami Pana Sebastiana z firmy Media Web Design. Strona została zrobiona dokładnie z naszymi oczekiwaniami, nawet lepiej, i to bez żadnego osobistego spotkania.

Informacje przekazywaliśmy mailowo lub telefonicznie z drugiego końca Polski. Pan Sebastian bardzo fachowo i rzetelnie doradzał i towarzyszył nam przy podjęciu każdej ważnej decyzji dot. strony, niezależnie od pory dnia, a czasem i nocy. Bardzo dziękujemy.

Firma prawnicza: Pośnik & Partnerzy
www.toplegal.pl

Współpracujemy - nasi partnerzy

Bądźmy w kontakcie!

Bądźmy w kontakcie!

Zeskanuj kod QR

sebastian dajowiec qrcodePobierz wizytówkę na telefon

Sebastian Dajnowiec Media Web Design